Volkswagen Golf
Variant 1.2 TSI Highline BlueMotion Carplay|Bleutooth|Clima|Cruise|Stoelverwarming|Trekhaak|PDC V+A|APK tot 06-2027
Direct kopen, basisprijs: € 5.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.949,-
LEASEPRIJS: € 98,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.189,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.2 TSI Highline BlueMotion Carplay|Bleutooth|Clima|Cruise|Stoelverwarming|Trekhaak|PDC V+A|APK tot 06-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 19 maart 2013 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.287 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-933-FJ |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 642 kg |
| Gewicht: | 1.268 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.910 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- 65% getint glas achter
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- Mistlampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Boordcomputer Plus
- Radiosystem "RCD 310"
- Interieur & Comfort
- alcantara bekleding
- Climatronic Airconditioning
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control icm Euro 6 motoren
- elektrische ramen voor
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- Klein leder pakket
- Middenarmsteun
- Sportstoelen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare lendesteunen
- Veiligheid
- Alarm 'Plus'
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Park Distance Control
- passagiersairbag
- Tyre leak indicator
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Control
- Cruise Control
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- Stoelverwarming
- Trekhaak
- Winterpakket